שיפור בגרויות

מכיוון שחלק גדול מאיתנו העבירו את התיכון בבילויים ובהתעסקות מי לבש מה, ומי יוצא עם מי, כאשר אנחנו מחליטים שאנחנו מעוניינים ללמוד, אנו מגלים שהציונים שקיבלנו בבגרויות אינם מספיקים לנו למה שאנחנו מעוניינים ללמוד.

אז מה עושים? במיוחד כאשר אנחנו מעוניינים ללמוד באוניברסיטה או במכללה יוקרתית, ידרשו מאיתנו ממוצע בגרויות מעולה וציון פסיכומטרי גבוה, אך עוד לפני שמתחילים את הפסיכומטרי, ניתן לשפר את הבגרויות בצורה ניכרת על מנת להתקבל בקלות ללימודים, וכך גם לאפשר יותר מרחב תמרון בציון הפסיכוטרי.

כאשר אנחנו מתחילים ללמוד לבגרויות ולהשלים בגרויות, אנו גם מקדמים את עצמו לקראת הלימוד למבחן הפסיכומטרי. החומרים בין המבחנים מקבילים בחלקים רבים, ולמרות ששיפור בגרויות אינו מספיק על מנת לבצע הכנה לפסיכומטרי, הוא כלי עזר מצוין ונקודת פתיחה טובה ללימודים לקראת המבחן. בגרות במתמטיקה יכולה להכין אותנו לחומר שאותו נפגוש בחלק הכמותי, שיפור בגרות בלשון יסייע בכתיבת החיבור ובחלק המילולי ושיפור בגרות באנגלית כמובן יעזור מאוד לחלק האנגלית במבחן הפסיכומטרי.

מועמדים רבים לתואר ראשון מעוניינים להתחיל ללמוד באחד ממסלולי הלימודים המבוקשים והיוקרתיים כמו לימוד משפטים באוניברסיטה, לימודי רפואה או הנדסה וכדומה, ומכיוון שדרישות הסף באונירסיטאות ובמכללות השונות יכולים להיות גבוהים, לעיתים קרובות גם ציון פסיכומטרי מצוין עלול שלא להספיק לקבלה לחוג הלימודים מבוקש. משום כך, מועמדים לתואר ראשון לעיתים מעדיפים במקום לעשות עוד מבחן פסיכומטרי אשר דורש הכנה ארוכה ומתישה, לשפר את ציוני הבגרויות שלהם או להוסיף מקצוע מוגבר שציון גבוה בו משפיע על ממוצע הבגרויות ומעלה אותו בצורה דרסטית.

למרות שבגרות היא פשוטה יותר ממבחן פסיכומטרי, ודורשת הכנה פחות אינטנסטיבית לקראת המבחן, אין זה אומר שיש לגשת לבגרות ללא קורס מקדים. קורס מקצועי דווקא במקרים ובהם החומר הנלמד יותר נוח לעיכול ופחות מוגבל בזמן יכול לשפר משמעותית את התוצאות בבגרות עצמה. קשה להתחייב ולהתמסר למבחן אשר החומר לקראתו הוא מאוד מקיף ומפורט, קשה להקיף את כל הנושאים הרלוונטים לבחינות הבגרות ובעיקר, כמעט בלתי אפשרי לסדר לוח זמנים נכון ללימודים לקראת שיפור בגרויות. אנחנו נוטים שלא לתזמן נכון את הלימודים, ובקורס מקצועי יסייעו לכם לסדר את הראש לקראת הבגרויות.

רוצים לשמוע על הקורס שהכי יעזור לכם בשיפור הבגרויות? מתלבטים באילו בגרויות להיבחן כדי להעלות את ממוצע הבגרויות שלכם? השתמשו באשף שלנו וענו על מספר שאלות על מנת שנוכל להתאים את הקורס שהכי מתאים לכם לקראת תעודה בגרות מלאה ומצויינת.

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:
הוצאתי 94 בבגרות במתמטיקה !
אני מ:
אני מעוניין בבגרות ב:
עשיתי בעבר:
שעות שאני רוצה להשקיע ביום :
הכי חשוב לי בלימודים:
שם מלא: *
טלפון: *