מאמרים

ריכזנו עבורכם מספר מאמרים המעניקים לכם כלים חיוניים לקראת מבחן הבגרות. התייחסות מעמיקה וקריאת המאמרים תתרום לכם בהשגת ידע שעשוי לתרום לכם לשפר את ציוני הבגרויות שלכם או להשלים בגרויות בציונים גבוהים שיקלו עליכם בתנאי הקבלה במוסדות האקדמאיים אליהם אתם מעוניינים להתקבל.

למידה בקבוצות, כתיבה מסודרת ומאורגנת, תרגול איכותי, סימולציות וניהול זמן איכותי הם דוגמאות מצוינות לדרכים בהם תוכלו לצלוח את בחינת הבגרות בציונים גבוהים. הכלים הללו עשויים לעזור לאותם תלמידים שמשלימים בחינות בגרות ולא למדו באופן מספיק רציני בתקופת התיכון וכמו כן גם לאלו שמשפרים את ציון בחינות הבגרות שהם לא מרוצים ממנו או שאינו מספיק להם על מנת להתקבל למוסד הלימודים המבוקש.

מבחן הבגרות לפעמים מצטייר כסיוט בעיניי אנשים רבים כאשר הם נזכרים בתקופת התיכון שלהם במקצועות שבהם לא נחלו הצלחה מסחררת בלשון המעטה. ריכזנו בעבורכם במאמרים מספר טיפים אשר יהפכו את הלמידה לבגרות ממענה למהנה, ביניהם: תנומה קלה לפני שהשיעור מתחיל, לא להשאיר הכל לרגע האחרון, אבחון ועוד.

כיום אין בידי התלמידים אשר רוצים להיבחן מספיק כלים כדי לדעת מהי הלמידה האולטימטיבית לבחינת הבגרות. הרבה פעמים אנו נתקלים במקרה בו תלמיד יודע היטב את החומר לבחינה, אך כשמגיע הציון הוא מופתע לגלות שקיבל ציון נמוך בהרבה מהמצופה. הסיבה אשר מסבירה את מצב זה היא שחסר לו אלמנט שיסייע לו לתרגם את הידע הזה לתוצאות גבוהות, כלומר חסר לו ארגז כלים שיאפשר לכם להתמודד בצורה אופטימאלית עם השאלות.

המשיכו לקרוא לעומק אודות טיפים לבחינות הבגרות ברשימת המאמרים שריכזנו לכם כדי שתוכלו להגיע להצלחה המירבית ולהתקבל למוסד הלימודים בו אתם חולמים ללמוד.

רשימת המאמרים:

 

 

אם אתם עדיין מתלבטים איזה בגרויות שווה לשפר, איזה בגרויות שווה להשלים, איזה בגרויות קלות ושווה להשלים ושאלות נוספות שיעלו על דעתכם -  צוות יועצים ברשת נמצא כאן בשביל לסייע, לייעץ ולעזור לכם למצוא את תוכנית הלימודים שהכי מתאימה לכם, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם למעלה ונשמח לחזור אליכם.
הוצאתי 94 בבגרות במתמטיקה !
אני מ:
אני מעוניין בבגרות ב:
עשיתי בעבר:
שעות שאני רוצה להשקיע ביום :
הכי חשוב לי בלימודים:
שם מלא: *
טלפון: *